субота, 15 листопада 2014 р.

Люксембург-4. Марш, мячик


Збір перед грою був на площі в центрі міста. Закинувши речі в хостел та відписавшись, що у мене все добре, я прийшла туди якраз незадовго до початку маршу. 
На площі побачила декількох хохлів, людей з інших двіжів, але більшістю людської маси була кузьма напідпитку)Щирий українець. Хіба що Шевченко не цитував)
Цікаво, що на двох банерах "козаки" було перекладено по-різному.Хтось з хлопців потім виклав зняте відео, але, насправді, марш був не таким епічним, як здавало на ньому та на фотках (не дивлячись на те, що і піро палили). А звуковий супровід було навіть не порівняти з тим, як заряжають на наших євровиїздах, навіть на невеличких проходах) Особливо, якщо казати про згуртованість.

Чуваки давали в'юху місцевим телеканалам та кричали "птн хйл", якщо не помиляюсь. Хвилина слави)))Банерна лінія
Київський прапор, який багато хто з діаспор не міг зрозумітиБарабанів було більше, ніж на домашках) Хтось з двіжів приніс з собою, а потім прийшов цей колоритний чоловік зі своїм)Оболонь-стайл)))


Розгортання великого прапору та піро на виконанні гімну перед початком гри.


Стюардам були дуууже не до вподоби прапори ПС. Вони почали шукати винних, хто ним махав та намагатись забрати. Благо, якщо не помиляюсь, ані перше, ані друге не завершилось їх успіхом. З-за великої кількості людей в нашій частині так і не змогли витягнути хлопців, через кого проходив цей хунтівський артефакт, та і не віджали його.
Навпроти нашого сектора, на протилежній стороні, ще хтось стояв з двома українськими та одним бандерівським прапором. Після питання до стюардів щодо них, вони пішли туди, а наші ряди залишили в спокої. Що їм там ще хлопці казали - то вже не знаю)


Збирання грошей на допомогу бійцям у другий барабан)Потім цю маску палили разом з помаранчево-чорною стрічкоюКоли б ще побачити, щоб представники ультри Динамо та ЦСКА давали один одному поради, куди краще повісити банер - перемир'я)


А результат особливо приємний, коли абсолютний винуватець перемоги - Динамівець!)

Після гри ми здибались з хлопцями з Німеччини та рушили до хостелу, де планували завершити спортивний день переглядом трансляції боксу. 

Немає коментарів:

Дописати коментар